?

Log in

No account? Create an account
white tiger

special_i_st


Продавец света

Мысли вслух


Previous Entry Share Next Entry
Как-то я пропустил эту новость
white tiger
special_i_st
http://uapress.info/uk/news/show/30002

Канада має намір передати Україні два десятка літаків CF-18A

Саша Казимирский 03 липня 2014, 19:37

Канада має намір передати Україні два десятка літаків CF-18A
Канадський уряд пропонує передати українським військовим біля двох десятків бойових літаків CF-18A.
Про це повідомляють у соціальних мережах канадські урядовці і навіть російський англомовний телевізійний канал Russia Today
Відзначається, що ці 20 літаків можуть бути передані українській стороні безоплатно, так як вони є списаними з військово-повітряних сил Канади у зв’язку із закупівлею нових літаків нового покоління.
В додачу Канада пропонує надіслати десяток фахівців в Україну для навчання українських пілотів та обслуговування літаків.
Довідка „Преси України”:
McDonnell Douglas CF-18 Hornet — багатоцільовий винищувач Канадських королівських військово-повітряних сил, розроблений на базі американського винищувача-бомбардувальника F/A-18 Hornet. Вироблявся компанією McDonnell Douglas в 1982-88 роках, всього випущено 138 літаків. Під час експлуатації неодноразово брав участь у бойових операціях: війна в Перській затоці, бомбардування Югославії та міжнародна військова операція в Лівії.
Всього під час експлуатації канадські військово-повітряні сили втратили 18 CF-18 Hornet. Хоча ці літаки тричі брали участь у військових діях, вони не понесли жодної бойової втрати.Похож?

203892_original

promo special_i_st august 15, 2013 01:29 30
Buy for 30 tokens
Опасность потерять меру и разум спутник любой страсти и идейности. Это, в том числе, и о нашем современном политическом дискурсе. Интереснее всего то, что пену на губах протестной оппозиционной группы, гордо назвавшей себя "креативным классом" и решившей построить вдруг, с…

  • 1
Сравнил. Похож.

+1 тоже сразу подумал

Не похож... см. стреловидность крыла.

Нет, конечно, это сушка.
И передавать F-18 никто не будет, это бред. Потому что нет летчиков, потому что они работают в системе, потому что сбитые сразу окажутся в Жуковском.

Все ерунда, кроме того факта, что был послан сигнал.

В додачу Канада пропонує надіслати десяток фахівців в Україну для навчання українських пілотів та обслуговування літаків.

Верьте не верьте, но ещё вчера специально смотрел горизонтальную проекцию F/A-18. Но нет, угол стреловидности крыльев и форма хвостовых стабилизаторов всё-таки суховская.

Ерунда. Нельзя просто так перегнать самолет, это авиакомплекс. Да и зачем они нужны? Советских купить не проблема. А у Канады всего 70 истребителей.
А сам я сторонник версии подрыва в воздухе рейса-призрака с телами. Считаю все эти пляски с военной авиацией ложным следом.

Edited at 2014-11-15 06:22 pm (UTC)

Мое мнение. - бред.

Понял. Значит переконспироложил :))

крылья,ноги и хвосты

так то они все меж собой чем то похожи...

  • 1